Başlangıç / Etiket Arşivleri: Sanal Alışveriş

Etiket Arşivleri: Sanal Alışveriş

Sanal Alışverişin Zararları

Sanal alışveriş yapmanın faydaları olduğu kadar olmasa da zararları da mevcuttur. Zararlar karşısında çok dikkatli olmak gerekir. Her yeni açılan sanal alışveriş sitesinden alışveriş yapmamak gerekir. (Konu ile ilgili “Sanal alışveriş Sitelerinin Seçimi”  isimli makalemize göz atablirsiniz)

Devamı »

Sanal Alışveriş Faydaları

Günümüzde genellikle masa başı işlerde çalışan kişiler tarafından yapılıyor olsa da birçok kişi artık internetten sanal alışveriş sitelerinden alışveriş yapmaktadır. Alışverişi bu kadar kolaylaştığını beş on yıl önce söylemiş olsalardı kimse inanmayacaktı. Market alışverişinden, mobilya alışverişi, kıyafet, özel bakım ürünleri, elektronik cihazlar hatta ev araba bile artık internette birkaç tuşla …

Devamı »

Sanal Alışveriş Sitelerinin Seçimi

Dünyada ve Ülkemizde hızla yaygınlaşan internet kullanımı, her geçen gün bir kullanım alanı daha geliştirmektedir. Son zamanlarda birçok kişi tarafından yaygın şekilde kullanılan ve her geçen gün kullanıcı sayısı artan internetten alışveriş imkanı sunan web sayfaları ise bu gelişimden nasibini alan sektörlerden yalnızca birisi. 

Devamı »