Başlangıç / Etiket Arşivleri: sevgi

Etiket Arşivleri: sevgi

Ey Gönül..!

  Ey gönül ;  Bazen yaptığın hatalardan ders çıkartmak yerine, yanlış olduğunu bile bile gidersin. Yapma ..! Yaralanırsın , incinirsin. Her ayağa kalkmaya çalıştığında bir adım daha düşersin. Hele ki birde tutunacak el arıyorsan kendine. İşte orada bitmişsin. Gerçekten sevdiysen bir daha sevemezsin.

Devamı »

Bir Gün Anlarsın – Ümit Yaşar OĞUZCAN

Uykuların kaçar geceleri, bir türlü sabah olmayı bilmez. Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya, Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında N e çarşaf halden anlar, ne yastık. Girmez pencerelerden beklediğin o aydınlık. Onun unutamadığın hayali, Sigaradan derin bir nefes çekmişcesine dolar içine. Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın. Sevmek ne imiş birgün anlarsın.

Devamı »

Zamane Sevgileri

Bir kadın erkek ilişkisinin harcında bulunan sevginin miktarı o ilişkinin doyum vericiliğini dolayısıyla da söz konusu kadın ve erkeğin mutluluğunu etkileyen en önemli faktördür. Taraflar birbirini ne çok severse o oranda tatmin bulurlar ilişkilerinde ve genel anlamda hayatlarında. Çünkü doyum verici kadın erkek ilişkisi, varoluşsal bir ihtiyaçtır. Yani insanlığımızın özünde …

Devamı »