Başlangıç / Hakkımda

Hakkımda

Kişisel blog olurda, “hakkımda” bölümü olmadan olur mu? Ben de bu düşünce ile, nacizane kendim hakkında ufak anekdotlar paylaşabileceğim böyle bir bölüm oluşturdum.

Beni tanımanın yanında, hayatımda iz bırakan mekan ve olayları da yine kendi penceremden yorumlamaya çalışacağım.

Umarım beğenirsiniz…

 

Kategoriler…

Biyografi

Kendimden bahsettiğim, hayatımdaki önemli kilometre taşlarına topluca ve hızlıca bir göz attığım, tabiri caizse hayatımın belli bir kesitinin özetini çıkardığım bir alan…

 

Detaylar

Biyografi bölümünde, özet geçtiğim kısımları, biraz daha detaylandırdığım bir bölüm. Yani; hayatımda iz bırakan mekan ve olayları,  kendi penceremden yorumlamaya çalıştığım bir bölüm.

 

Kısa / Kısas

kısa-kısas

Hani bazen içinizden yazmak gelir, yazsanız tam bir makale etmez, yazmasanız gönül razı olmaz… Ya da bazen öyle bir cümle ile karşılaşırsınız ki, sayfalar dolusu yazsanız içinizdeki yangını öylesine etkili dökemezsiniz… İşte böyle durumlar için oluşturulmuş bir bölüm.

Duyuru / Mesaj

 

Site ile ilgili duyuruları ve örneğin Bayram Kutlaması gibi konuları paylaşmak için oluşturulmuş bir bölüm…

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Avniye Egemen EROĞLU – Yamaçlar / Kırmızı

Yıllardır tanıdığım; iyi bir mühendis, iyi bir dost, iyi bir arkadaş, iyi bir anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir