Sesli Kelimeler Bölümü

3 yıldır “kelimeler” bölümüm aracılığı ile, bir çok konuda sizlere sesleniyorum. Yüreğimdeki kelimeler ise sadece bunlardan birisiydi. Bu kategoride, tabiri caizse bizi bizden alan, aşkı, sevgiyi, ihaneti ve insana dair ne kadar duygu var ise, kah alıntı yaparak, kah kaynağı bilinen yazarlarımızı eserleri ile misafir ederek sizlerle paylaşmaya çalıştım.

Ancak farkettim ki, insanı kalbinden vuran böylesine güzel ve özel kelimelerde “yorum” da çok önemli. Değişik amatör ve profesyoneller tarafından seslendirilen, ete kemiğe büründürülen yorumları bu kategoride yayınlmaya karar verdim.

Yine zaman zaman da olsa; çok özel ve güzel şarkılara da yer vermeyi düşünüyorum bu kategoride. Örneğin yayın denemesi yaptığım bu konuda olduğu gibi… Umarım beğenirsiniz ve 3 yıldır esirgemediğiniz ilginizi yine eksik etmezsiniz.

Bunun yanında, bu bölümde görmeyi  istediğiniz bir yorum veya bir şarkı varsa, konu altına mesaj yazarak veya iletişim formu ile bana ulaşarak isteğinizi iletebilirsiniz. Elimden geldiği kadar yerine getirmeye çalışırım.

Yeni oluşturduğum bu kategori, inşallah hayırlı olur.

Hemen Sesli Kelimeler‘ e gitmek için lütfen tıklayınız.>>>

Saygılarımla…

burakveelif

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Avniye Egemen EROĞLU – Yamaçlar / Kırmızı

Yıllardır tanıdığım; iyi bir mühendis, iyi bir dost, iyi bir arkadaş, iyi bir anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir