Başlangıç / Hakkımda / Detaylar / Nick (burakveelif)

Nick (burakveelif)

Bildiğiniz üzere, web ortamında sürekli kullandığım nickim burakveelif. Daha önce de belirttiğim gibi, genellikle benim ve sevgilimin isimleri ile oluşturduğum bir nick olduğunu zannederler. Hatta genellikle bana Burak diye hitap ederler. Ancak burakveelif benim oğlumun ve kızımın isimleri.

Kitap okumayı çok severim. Ve bir gün internette e-kitap olayını öğrendim. Hemen google a e-kitap yazdım ve çıkan siteleri tek-tek inceledim. Hemen hemen hepsinde “linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın” yazxısı çıkınca üye olmaya karar verdim. Tabii alışık değiliz böyle şeylere… Üye olmak için epey uğraştım. Kullanıcı ismi konusunda da epey bir düşündükten sonra burakveelif te karar kıldım.

Bu olaydan sonra uzun süre netten ayrı kaldım. Daha sonra ise sürekli nette takılmaya başladım ve sürekli olarak burakveelif nickini kullanmaya başladım.

Enson olarak da şuan bulunduğunuz burakveelif.com u oluşturdum…

 

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Eskişehir

Bakmayın isminde “Eski” lafı geçtiğine.. Şuan itibari ile Türkiyenin en modern şehridir dersem, inanın çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir