Başlangıç / Hakkımda / Duyuru/Mesaj / Bir Gün Değil Her Gün Anneler Günü..!

Bir Gün Değil Her Gün Anneler Günü..!

anneler-gunu

 

Yarın anneler günü. Elbette ben de tüm Annelerin bu özel gününü kutlarım. 

Ancak böylesi bir günü, tek bir güne sığdırmak  nedense biraz garip geliyor bana… Zira bazı günler vardır ki, tek bir günle sınırlanamaz. Ancak şimdi eminim ki, sosyal medya ve bilimum platformlarda birbiri ile yarışırcasına mesajlar atılacak, herkes en janjanlı kutlamayı yapmaya çalışacak.

Yazının başlığına aldanıp, “böyle günler kapitalist düzenin safsatalarıdır” tadında bir şey yazacağmı düşünmeyin sakın. (herne kadar öyle düşünsem de)

 

Ancak lütfen herşeydeki abartma huyumuzdan bu seferlik vazgeçelim olmaz mı? Zira anneniz yaşıyorsa elbette şanslısınız. Bu günü doyasıya yaşayın ve yaşatın. Ama abartıya kaçmadan, reklam yapmadan. 

Zira sadece annesi hayatta olmayanlara değil, annesi hayatta olup ta iletişimi bir şekilde kopmuş; dahası evladını kaybetmiş her insan her anne için bir zulümdür anneler günü… Lütfen ama lütfen…! Bari bu gün bu kutlamaları kendi içimizde, abartmadan ve reklam etmeden yaşayalım.

Vesile ile; yazımın başında belirttiğim kutlama mesajımı yineliyor ve tüm annelerimizin ve anne sevgisini ve merhametini yüreğinde hissedenlerin Anneler Gününü kutluyor, ellerinden hürmetle öpüyorum.

burakveelif

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Yeni Tasarımla Merhaba

Yaklaşık 10. Yılına girdiğim blog yazarlığında, yepyeni bir tasarım ile tekrar karşınızdayım. Facebook Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir