burakveelif.com 7. yaşında…!

7-yil2008 yılı, Ağustos ayında başladığım yayın hayatımda, 6. yılı geride bırakmanın gururu, 7. yıla başlayacak olmanın da umudu ile hepinize bir kez daha “merhaba” diyorum.

Aslına bakarsanız, web yayıncılığına ilgim 2008 yılından da önce başladı ancak, ilk başladığı zamanlardaki denemelerim gerçekten çok ama çok amatör olduğundan dolayı bahsetme gereği duymuyorum. Elbette burakveelif.com, yayın hayatına başladığı günden bu zamana kadar geçen sürede de amatör ruhu benimsemiş olmasına rağmen, belki şimdi-şimdi yüzüne bakılır bir hal aldı diyebilirim. İlk zamanlar frontpage ile başlayan web yayıncılığı, bugün yerini hatırı sayılır bir içerik havuzuna bıraktı.

 

7. yılı yepyeni bir tasarım ile karşılamayı istediğimden dolayı, siteyi de joomla!3 ile hazırlamayı düşündüm. (sürüm yükseltme ile ilgili makaleyi daha sonra yayınlayacağım) Ve yine, joomla!3 uyumlu, eski tasarım izleri taşıyan ancak daha sade ve stabil olan bu tema da karar kıldım. Tema kullanışlı olduğu kadar, full responsive olması sebebi ile de beni cezbetti diyebilirim. Artık hemen her platformda (PS, Tablet, Akıllı Telefon) daha stabil bir site ile karşınızdayım.

Tabii ki iş joomla!3 ve tema ile bitmiyor. Amacıma uygun, responsive özellikleri taşıyan yüzlerce eklentiyi de bu aşamada denedim ve ortaya bu tasarım çıktı. Umarım beğenirsiniz…

burakveelif.com; dün olduğu gibi bugün ve yarın da amatör ruh ile, tamami ile insan odaklı yayın hayatına devam edeceğini umuyorum. Elbette sizin desteğinizle… Bu güne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürlerimi sunarken, bu ilgi ve alakanıza bundan sonra da talip olduğumu sanırım yinelememe gerek yok. Bu ilgi olmasaydı, (an itibari ile) yaklaşık 3000 makale yayınlanmaz ve Google gibi platformlarda şuan ki değerlere ulaşamazdım.

“Birlikte, daha nice 7 yıllara” diyorum.

Saygılarımla

burakveelif

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Yeni Tasarımla Merhaba

Yaklaşık 10. Yılına girdiğim blog yazarlığında, yepyeni bir tasarım ile tekrar karşınızdayım. Facebook Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir