Başlangıç / Hakkımda / Duyuru/Mesaj / burakveelif.com Mobil

burakveelif.com Mobil

Teknoloji baş döndürücü bir hızla gelişmeye devam ediyor. Ve bu hıza yetişmek neredeyse imkansız. Ben kendi payıma yetişemediğimi kabul ediyorum.

Örneğin bundan 20 yıl evvel, cep telefonu hayal iken, bugün gelinen noktada, mobil cihazlar nerede ise PC ler ile yarışır hale geldi.

İşte bu noktada da, kişisel blogumu “mobil uyumlu” hale getirmek, bir noktada kaçınılmaz oldu. Çok içime sinmese de, en azından iPhone ve iPad uyumlu hale getirmeyi başardım diyebilirim. Diğer mobil cihazlar için çalışmalarım devam ediyor.

 

Mobil uyumlu dediysem, öyle karmaşık değil, gayet basit bir mantık. siteye girdiğinizde, üst menüden “menü” sekmesini tıkladığınızda, açılan sayfada bölümleri görebilir, istediğinizin üzerine tıklayarak gezebilirsiniz. eğer üye girişi yapmak isterseniz, yine üstteki menüden “Giriş/Kayıt” butonuna tıklayabilir ve açılan sayfadan kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Eğer henüz üye değilseniz, yine bu sayfa aracılığı ile “Kayıt” olabilirsiniz.

 

 

Umarım bu yenilik hoşunuza gider. Gelecek paylaşımlarda buluşmak üzere…

burakveelif

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Yeni Tasarımla Merhaba

Yaklaşık 10. Yılına girdiğim blog yazarlığında, yepyeni bir tasarım ile tekrar karşınızdayım. Facebook Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir