Part-66/147 Özeti. Uçak teknisyeni nasıl olunur, nasıl yetkilendirilir?

Part-66-147-ozeti

Yıllardır anlatıldı, üzerinde yazıldı, çizildi ve konuşuldu. Zaman zaman gerçeği yansıttı, zaman zaman da değişen regülasyonlar ve uygulamalar dolayısı ile güncelliğini yitirdi.

Tabiri caizse, hemen her kafadan bir ses çıktığı dönemde imdada yetişti bu video-anlatım. Zira bu konuda en yekili ağızlardan biri olan Sn Murat KÖSE tarafından hazırlanan bu video içeriğini, sayfalar dolusu makale yazsak bu kadar yalın anlatamazdık. Elbette eğitmen elinden çıkması da ayrı bir avantaj.

Bu bağlamda Sn Murat KÖSE’ye; hem böyle bir anlatım hazırladığı için, hem de bu anlatımı sitemizde sizlerle buluşturmamıza izin verdiği için teşekkürlerimi sunuyorum. İsterseniz sözü fazla uzatmadan sizleri  video ile başbaşa bırakayım. Buyurun:

 

{youtube}lx8Dd0Wfd7M{/youtube}

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Uçak Hareket Eksenleri

  Uçak Hareket Eksenleri Uçaklar 3 eksen üzerinde hareket ederler. Bunlar Longitudinal Axis(Boylamsal Eksen), Vertical …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir