Başlangıç / Joomla! / Bileşen / Allvideoshare 1.2.4 Sürümü Türkçe Dil Dosyaları

Allvideoshare 1.2.4 Sürümü Türkçe Dil Dosyaları

allvideoshare1.2.4Daha evvel bu konuda tanıtımını yaptığım ve dil dosyalarını paylaştığım AllVideoShare bileşeninin, yeni sürümü olan 1.2.4 sürümü yayınlanınca, dil dosyasındaki değişiklikleri düzenleyip tekrar yayınladım.

Bahsettiğim bileşeni daha önceden tanımayan joomla! cılar, demosuna buradan>>> bakabilir ve isterlerse orijinal halini yine aynı sayfadan indirebilirler.

Türkçe halini ise, hem sıfır kurulum yapacaklar için direkt Türkçe olarak, hem de daha evvel kurulum yapmış olanlar için sadece Türkçe dil dosyaları olarak hazırladım.

Daha evvel kurulum yapmış ve halihazırda kullananlar, buradan>>> indirdikleri zipli dosyayı açtıktan sonra klasör içerisinde bulunan ‘benioku.txt’ dosyasında tarif ettiğim şekilde Türkçeleştirme yapabilirler.

Sıfır kurulum yapacaklar ise; burada>>> yer alan eklentiyi direkt kurarak Türkçe bir video bileşenine sahip olabilirler.

Umarım faydalı olur.

burakveelif

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Türkçe Seri İlan Bileşeni (com_annonces)

Oldukça başarılı bulduğum ve ücretsiz olarak istifademize sunulmuş olan bir ilan bileşeni… Facebook Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir