Başlangıç / Joomla! / Makaleler / Joomla 1.5.12 Sürümü Yayınlandı

Joomla 1.5.12 Sürümü Yayınlandı

Joomla 1.5.12 Sürümü Yayınlandı

Joomla 1.5.12RC sürümünden sonra joomla 1.5′in yeni kararlı sürümü olan “Joomla 1.5.12 Wojmamni Ama Woi” yayınlandı. Güvenlik güncellemesi olarak orta düzeyde üç tane güncelleme içeren bu sürüme daha alt sürümdeki sitelerinizi güncellemeniz gerekmektedir.

1.5.11 kullanıcıları buradaki >> yama dosyası ile 1.5.12 sürümüne geçiş yapabilirler. Diğer sürümlerden 1.5.12 sürümüne geçiş dosyalarına da buradan >> ulaşabilirsiniz. Tam sürüm 1.5.12 için ise buradaki >> linki kullana bilirsiniz.

Joomla’ yı bir sürümden başka bir sürüme güncellemeye gelince… Kullandığınız sürümden 1.5.12 sürümüne geçiş dosyalarını yukarıdaki linklerden indirip, zipli dosyaları bilgisayarınızda açarak, içeriği FTP aracılığı ile eski dosyaların üzerine yazdırmanız yeterlidir.

Kolay gelsin… 🙂

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Web Sitesini Bir Sunucudan Diğerine Taşımak

Websitesi sahiplerinin en çok canını acıtan konulardan birisi belki de websitelerini bir servis sağlayıcısından diğerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir