Başlangıç / Joomla! / Modul / RokAjaxSearch Modulü

RokAjaxSearch Modulü

RokAjaxSearch Modulü

Sitelerinizde kullandığınız arama modulünün, site içi arama ile beraber, aynı zamanda web, görsel, video ve bloglarda da arama yapmasına ne dersiniz?

 

Eğer cevabınız evet ise, o halde Rocketheme tarafından yayınlanan RokAjaxSearch modulü tam size göre. Modul ayarlarından istediğiniz seçenekleri oluşturarak güzel bir yayın yapabilirsiniz. Ancak hemen belirtmeliyim ki, web seçeneklerini kullanabilmeniz için, Google’ dan bir API key e sahip olmalısınız. Ancak yoksa bile endişelenmenize gerek yok, çünkü buradan>>> ücretsiz edinebilirsiniz.

Modulün orijinalini buradan>>> indirebilir, beğenirseniz oy vererek geliştiricisine katkıda bulunabilirsiniz.

Ancak Türkçesini kullanmak isteyenler buradaki>>> bağlantılardan çekip kullanabilirler. Nasıl göründüğünü merak edenlerse  yine buradan>>> parametrelere bakabilirler. Fakat arama kutusunun altındaki seçeneklerden istediklerimizi aktif etmenin elimizde olduğunu unutmayalım.

burakveelif

 


Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Burakveelif Hava Durumu Modulü

Geçenlerde epey bir aradım ancak bulamadığım bir modul dü. Aslına bakarsanız, sadece geçenlerde değil, ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir