Başlangıç / Kelimeler / Sesli Kelimeler / Alabilirsin Emanetini – Video

Alabilirsin Emanetini – Video

Sesli kelimeler projesini  oluşturmaya karar verdiğimde, çeşitli platformlarda araştırma yaptım. Anlayacağınız, bir günde, “haydi-hoppa-yallah” hazırlanmış bir proje değil bu kategori. Doğal olarak da araştırmamı yaparken, daha evvel “Yüreğimdeki Kelimeler” kategorisinde yayınlamış olduğum eserleri aradım öncelikle.

Sn Yeliz ÜÇOK Hanmefendinin okuduğu şiirlere de bu araştırmalarım esnasında rastladım. Gerçekten çok ama çok özenle seçilmiş eserler, yine aynı titizliğin gösterildiği fon müzikleri, süper etkileyici bir ses ve (belki de en önemlisi) videoda kendisini gösterebilecek kadar bir özgüven… Gerçekten tebrik ederim.

Bu videoda okunan eseri, daha evvel “Yüreğimdeki Kelimeler” bölümünde, “Alabilirsin Emanetini” adıyla yayınlamıştım. Dolayısı ile, yeni kategorimdeki ilk paylaşımı da yine bu şiir ile yapmak istedim. Umarım beğenirsiniz… Buyrun:

Önemli Not: Bu videoyu sitemde yayınlama izni almak adına, Sn Yeliz ÜÇOK Hanımefendi’ ye ulaşmak için çok emek verdim. Ancak mevcut şartlarda muvaffak olamadım. Çekmiş olduğu böylesine güzel videoları, sosyal paylaşım alanlarında paylaştığını gözönünde bulundurup, sorun olmayacağını düşünerek yayınlıyorum. Talep halinde kaldırılacaktır.

Saygılarımla…

burakveelif

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Kaybedenler Kulübü – Bazen..!

YouTube’ de öyle aylak-aylak takılırken denk geldim bu videoya. Oldukça da etkileyici. Doğal olarak ta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir