Başlangıç / Kelimeler / Yüreğimdeki Kelimeler / Canımın diğer yarısı

Canımın diğer yarısı

Seninle olan aşkımı kağıda dökmek geldi içimden sevgilim. Bana karşı olan O çocuk gibi saf, masum, yüreğin kadar temiz ve bir o kadarda kutsal aşkını anlatmak istedim,paylaşmak istedim.Bütün dünya bilsin istedim senin dediğin gibi sevgilim.

Aldım ellime kalemi kağıdı.Önce dakikalarca o boş kağıda baktım.Bilmiyorum kaç dakika geçti aradan böyle……..

Öyle baka kalmışım akıp geçmiş zaman hiç fark etmeden,dalmışım işte.Acaba o uçsuz bucaksız sevgiyi nasıl anlatacaktım,nasıl dökecektim mızralara.Ama bak başlamak için bile ne bir kelime nede cümle bulabildim anlatmaya. Çünkü o kadar yetersiz kalıyorduki cümleler ve sözler

Ya sevgilim o kadar büyük ki aşkın bana karşı anlatamıyorum işte nasıl anlatsam nerden başlasam bilmiyorum.

Benim gibi sevilen varmı diye düşünüyorum sadece.Söyle aşkım varmıdır sence? Varsada çok nadirdir sanırım.Ben kendimi çok şanslı sayıyorum bu yüzden.Böylesine delice seviliyorum,tapılıyorum öyle sevgiki adeta ilahlaştırmışsın beni.

Hep diyorsun ya bana’’sen benim ömrümsün seni sevmek ,sana tapmak benim için dünyadaki en büyük ibadettir.Bu canım seninle var sen yoksan bende yokum ömrüm’’.Ya ben aşkım sensiz neylerim bu dünyanın güzelliğini her şey zaten seninle güzel ,seninle varım ben.

Ruhumu o kadar güzel okşuyorsun ki aşkım,çok yüceltiyorsun beni Sana ‘’ ömrüm diyeceğim ‘’dedin çünkü ‘’sen can gibi canımdasın benim ömrümsün’’ dedin.

Ve sen hep bana’’ÖMRÜM’’diye hitap ediyorsun hele birde ‘’allah benim ömrümden kızaltsın sana versin’’diyorsun ya.Aman aşkım allah korusun sevgilim allahım senin ömrünü uzun ve güzel kılsın. Beraber yaşayalım bu ömrü,güzellikleri beraber paylaşalım,baharımızda kışımızla,acılarımızla,sevinçl erimizle.Hep aydınlık olsun dert keder uzak dursun ve SONUNDA GELECEKSE ÖLÜM BERABER ÖLELİM AŞKIM.

Allahım senin acını bana yaşatmasın sevgilim.Allah o acıyı hiçbir sevenlere yaşatmasın dualarım hep seven ve sevilenlerle.Ben sana ‘’ seni seviyorum aşkım’’dedikce sen bana’’asla benim kadar olamaz ömrüm’’diyorsun.Gözünde beni ilahlaştırmışsın’’tanrıcam,’’d iyorsu n’’canıma can katanım’’diyorsun
Gözünden sakınıyorsun,hiçbir yere sığdıramıyorsun,yakıştıramıyor sun.

Yok sevgilim bak ömrün senin bana olan sevgini aşkını anlatamıyor işte.

Gelde anlat senin bana karşı olan duygularını yok olmuyor ben anlatamıyorum… anlatamayacağımda.

Öyleki uçsuz bucaksız okyanuslar gibi sonu olmayan.

Öyleki gökyüzündeki o güzel yıldızlar gibi çünkü onalar da sayılamıyor onlarda uçsuz bucaksız.

Ama en güzeli ise seninle yaşıyorum sen bana yaşatıyorsun bu güzellikleri,sen bana hissetiriyorsun.Bana yaşatığın için sana teşekkür ediyorum aşkım iyki varsın iyki bu canda cansın.Sen benim başımın tacısın sen benim aşkımsın,nefesimsin.

Sağol aşkım bu can yaşadıkca allahım izin verdikce hep benimle ol,yanımda kal allah ayırmasın inşallah.

SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIMIN DİĞER YARISI

Alıntıdır.

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Gittin..!

  İmkânsızımdın sen benim. Hayalim, ulaşılmazım. Geceleri gözlerimi kapatmadan karşımda gördüğüm hayalim, düşlerimde bile kaybetmeyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir