Başlangıç / Web / Bilim ve Teknoloji / En iyi 4G telefonlar!

En iyi 4G telefonlar!

4g telefonlar4G’de Son durum ve uyumlu telefon listesi başlıklı güncel makale için lütfen tıklayınız>>>

Dünya’da ve Türkiye’de hızla gelişen teknoloji bizleri şaşırtır duruma getirdi. Daha dün gibi hatırlıyoruz 3G’nin alt yapısının Türkiye’ye taşındığını bangır bangır reklamlarının yapıldığını. Teknoloji dediğimiz gibi çok hızlı gelişiyor. 4G telefonlar artık Türkiye’de sıkça kullanılan modeller arasında yer alıyor. Hızla gelişen teknolojiye uyum sağlayan ve Türkiye’de bulunan telefon modellerine değinmek gerekirse;

Samsung Galaxy S3;

Samsung, dünya üzerinde son dönemlerde özellikle Galaxy serisi ile yakaladığı telefonlarda ki yükseliş takdir edilmesi gerekir. Galaxy S3 ile bir çok uç noktalarda ki özellikleri bir arada barındıran Samsung, 4G özelliği ile telefonu süslemeyi unutmamış.

HTC Windows Phone 8x;

HTC’nin Windows 8 işletim sistemli teknolojinin güzellikleri ile donatılmış telefonunda 4G uyumluluğu es geçilmemiş ve var olan özelliklere ek olarak telefonda özellik bütünlüğü yaratmış.

Nokia Lumia 810

Nokia Lumia serisi ile telefon dünyasına Windows 8 ile tekrar dönüş yapmıştı. Başarılı bir telefon olan Lumia 810’da 4G unutulmamış ve telefona güç katmış diyebiliriz.

Samsung Galaxy S2

Yine Samsung ve Galaxy serisinin incilerinden biri olan S2’de 4G uyumluluğunu barındıran modeller arasında ve Galaxy S3’ten önce çokça sevilen, tavsiye edilen modeller arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note 2’de Samsung’un iddaalı telefonları arasında yer alıyor ve bir çok meraklısı var. Böyle bir telefon 4G özelliğinden yoksun bırakılmazdı.

 

4G’de Son durum ve uyumlu telefon listesi başlıklı güncel makale için lütfen tıklayınız>>>

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Telefonların Ekran Değişim Ücretleri

Akıllı telefonlar artık yaşamımızın bir parçası oldu. Onsuz adım atamaz olduk. Bu yüzden telefonlarımızı gözümüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir