Başlangıç / Web / Bilim ve Teknoloji / En Ekonomik 3 Boyutlu Televizyon: Panasonic VIERA TX-L42ETW5

En Ekonomik 3 Boyutlu Televizyon: Panasonic VIERA TX-L42ETW5

panasonci tvElektronik piyasasının en büyük ivme kaydeden cihazlarından olan plazma televizyonlar,  her gün özelliklerine bir yenisini daha ekleyerek kullanıcıların karşısına çıkmakta. Panasonic VIERA TX-L42ETW5 de bunun en iyi örneklerinden birisi olarak piyasada yerini almış durumda. 

3D teknolojiyle birlikte hizmete sunulan Panasonic VIERA TX-L42ETW5, tasarımıyla da oldukça şık durmakta. Televizyonla birlikte gelen özel polarize gözlükler sayesinde, artık 3D deneyimi Panasonic VIERA TX-L42ETW5 ile yaşanabilmektedir. Televizyonun en büyük özelliklerinden birisi olan açı farkı olmaksızın en iyi görüntüyü sunma özelliği ile televizyonun karşısı veya yanı fark etmeksizin her açıdan rahatlıkla izleme imkânı sunması olumlu bir özellik. Panasonic VIERA TX-L42ETW5 bunların yanı sıra, aynı zamanda bir akıllı televizyon olması sayesinde normal televizyonların sağlamış olduğu imkânlardan çok daha fazlasını sunmaktadır. Müzik, video, oyun gibi özel içeriklerin yanı sıra bulut depolama özelliğini kullanabilen Panasonic VIERA TX-L42ETW5, internete bağlanabilmesi sayesinde bünyesinde barındırdığı alışveriş siteleri uygulamasıyla kullanıcılar tüm butikleri oturdukları yerden kolayca dolaşabilmektedir. Bunun yanı sıra HTML 5 özellikli bir tarayıcıya sahip olması da, bir bilgisayar gibi kullanılmasına imkân tanımakta. 

Panasonic VIERA TX-L42ETW5 42 inçlik genişliğindeki LED aydınlatmalı LCD ekranının yanı sıra, HD çözünürlükte tüm görüntüleri en iyi kalitede gösterebilmesi ve TV yayınlarını USB bağlantısı sayesinde taşınabilir harddisklere depolayabilmesi çok iyi bir özellik olarak durmakta. Ayrıca bu harddisklerdeki medya ortamları ve SD kartlardaki medya ortamları da Panasonic VIERA TX-L42ETW5’te rahatlıkla görüntülenebilmekte. 4 tane HDMI girişine sahip olan Panasonic VIERA TX-L42ETW5 kablolu ve kablosuz olarak internete bağlanabilmektedir. 

Dolayısı ile, tüm bu özelliklerinden sonra tercih edilebilir TV ler arasında yerini alması elbetteki kaçınılmaz.

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Telefonların Ekran Değişim Ücretleri

Akıllı telefonlar artık yaşamımızın bir parçası oldu. Onsuz adım atamaz olduk. Bu yüzden telefonlarımızı gözümüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir