Başlangıç / Web / Bilim ve Teknoloji / Samsung Galaxy S4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Samsung Galaxy S4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

samsung-galaxy-s4Samsung son dönemlerde telefon dünyasının yükselenleri, hatta satışlarda ulaştığı rakamlarla en iyileri arasında yer alıyor. Her telefonunda en ince ayrıntıyı düşünen ve yaptığı modellerle gözde olmayı başarmış bir telefon markası. Özellikle Galaxy serisi ile dikkatleri üzerinde toplayan Samsung’un Galaxy S3 satışlarını şu zamana kadar herhangi bir telefon modelinin geçememiş olmasıda dikkatlerden kaçmayan bir başka durum. 

 

Samsung Galaxy S3’ün satışlarında rekolara ulaşan Samsung, Galaxy S4 hakkında ser verip sır vermezken,  ilk sızıntılar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. İnternette bekleyişi  zor duruma düşüren ve özellikle amiral gemisi dediğimiz modellerde yaşanan sızıntıların gecikmesi haber durumlarını olumsuz etkiliyor. Samsung’un Galaxy S4’ünden nihayet haber geldi ve çıkış tarihi belli oldu diyebiliriz. Samsung’un yeni gözdesi Galaxy S4 hakkında Yeni Zellanda’da ortaya çıkan fotoğraflar ile piyasaya çıkacağı tarih belli oldu. Yayınlanan fotoğraflara göre 8 Nisan tarihinde Galaxy S4 Türkiye’de olacak. Samsung bu konu ile ilgili olarak bir açıklamada bulunmazken, aynı fotoğraflarda olan 15 ve 22 Nisan tarihleride çıkış tarihini çelişkiye düşürüyor.

Samsung’un geliştirdiği teknoloji harikası telefonlar ile telefon dünyasına gelen yeni telefon anlayışına yine Samsung yeni bir yüz daha katacak. Kesin ve net olarak çıkış tarihi bilinmese de ortaya çıkan resimler yaklaşık tarihin habercisi olabilir. Galaxy S4’ün ise piyasaya çıkışı merakla beklenmeye devam ediyoruz.

 

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Telefonların Ekran Değişim Ücretleri

Akıllı telefonlar artık yaşamımızın bir parçası oldu. Onsuz adım atamaz olduk. Bu yüzden telefonlarımızı gözümüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir