HTC M7 hangi tarihte satışa sunulacak?

htc-m7İddaalara göre telefonun 3 farklı renk seçeneği ile en geç Mart ayında satışa sunulacağı yönünde. Net bilgi ise 19 Şubatta HTC yetkililerince düzenlenecek olan etkinlikte verilmesi planlanıyor. Yakın zaman önce davetiyeleri dağıtılmaya başlanan 19 Şubatta ki etkinliğin en çok merak edilen konusu HTC M7’nin piyasaya sürüleceği zaman tabi ki. 

 

Telefon hakkında bir çok bilgi sızdırılmıştı. Rengi, ağırlığı gibi bir çok özelliği sızdırılıp teknoloji gündemine bomba gibi düşmüştü. Ancak merakla beklenen HTC M7’nin net olarak hiç bir özelliğini bilmiyoruz. Sır gibi saklanan telefonun bir çok görseli de internette kendine yer bulmuştu ancak her şeye rağmen net bir açıklama görsel ya da herhangi bir şey bekleyenlerle paylaşılmadı. Ellerinde herhangi bir somut veri bulunmayan tüketicilerin gözü kulağı ise 19 Şubatta yapılması planlanan etkinlikte.

Netleşmeyen telefon özellikleri piyasada bir çok iddaayıda beraberinde getiriyor. Telefonda Full HD ekran olacağını en belirgin iddaalar arasında. En çok söylenen ve doğruluğu merakla beklenen haber ise 13 megapiksel kalitesinde bir arka kameraya sahip olacağı yönünde. 2 GB Ram ve 4 çekirdekli kaliteli ve hızlı bir işlemci desteğinin olmasıda beklenen özellikler arasında. 

Tayvanın teknoloji devi HTC’nin düzenleyeceği 19 Şubatta ki etkinlikte telefonun tanıtılacağı ve 8 Mart günü ise satışa sunulacağı bekleniyor. Kısacası merakla beklenen M7 19 Şubat günü her açıdan kesinlik kazanacak.

 

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Telefonların Ekran Değişim Ücretleri

Akıllı telefonlar artık yaşamımızın bir parçası oldu. Onsuz adım atamaz olduk. Bu yüzden telefonlarımızı gözümüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir