Başlangıç / Web / Bilim ve Teknoloji / Akıllı Telefon ile Arabanızı Takip Edebilirsiniz (TrackR)

Akıllı Telefon ile Arabanızı Takip Edebilirsiniz (TrackR)

trackrGenel olarak arabası olanlar iyi bilir ki park yeri büyük bir sıkıntıdır. Özellikle de otoparkı olmayan ev ve işyerleri olanlar bu sıkıntıyı daha büyük bir şekilde yaşamaktadır. Aracı nereye park ettiğinizi bulamıyorsanız o halde artık bu sıkıntıyı yaşamamanız için GPS cihazına ihtiyacınız var demektir.

Fakat GPS cihazlarının prosedürü oldukça fazladır. Aynı zamanda GPS fiyatları da cep yakmaktadır. Bunun yanı sıra aylık aidat ücreti kurulum ve aktivasyon gibi ücretleri de ödemek gerekecektir. Artık teknolojinin de ilerlemesi sayesinde her şeyi olduğu gibi GPS özelliğini de akıllı telefonunuzdan karşılayabilirsiniz. Adeta kişilerin bir uzvu haline gelmiş olan akıllı telefonlar sayesinde artık aracınızın nerede olduğunu bulmanız oldukça kolaylaşıyor.

Akıllı Telefon ile Bu Cihaz Nasıl Çalışmaktadır?

Artık aracınıza bir cihaz yerleştirerek akıllı telefonlarınızdan arabanızı takip edebilirsiniz. Yurt dışında oldukça yaygın olan bu uygulama artık Türkiye’de de ihtiyacı olanlar ile tanışıyor. Telefonunuzun işletim sistemine uygun olan uygulamayı indirerek arabanızı takip etmeniz oldukça mümkün hale geliyor.

trackr2Aracınıza yerleştireceğiniz cihazın ismi TrackR.  Artık TrackR Türkiye’de ve kullanıcıları ile buluşmaya hazır. Boyut olarak bakıldığında bir bozuk para boyutunda olan bu cihazı arabanıza güvenle yerleştirebilirsiniz. TrackR nasıl kullanılır diye merak edenler endişelenmesin.

Kullanımı oldukça kolay olan bu cihaz adeta hayat kurtarıyor diyebiliriz. Takriben 5 dakika içerisinde uygulamayı başlatmak mümkün. Akıllı telefonda indirdiğiniz uygulama sayesinde işlem daha da hızlanacak. TrackR cihazının arabaya yerleştirilmesi ve akıllı telefon ile eşleştirilmesi sayesinde artık aracınızı takip edebilirsiniz.

TrackR Fiyatları

Eğer aracınıza GPS kurulumu yaptırmak isterseniz yüklü bir maliyet ödemeniz gerekecektir. Fakat yeni teknoloji olan TrackR sayesinde artık cebiniz yanmayacak. TrackR fiyatları piyasada 85 TL’den başlamaktadır.

Bu kadar uygun maliyetli olması sebebi ile her araba kullanıcı tarafından rahatlıkla temin edilebilmektedir. 85 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olacağınız TrackR ile artık arabanızın nerede olduğunu aklınızda tutmaya son. Büyük otoparkların karmaşası sizi korkutmasın. Hangi blok, hangi kat, kaç numaralı yere park ettiğinizi ezberlemek ve bulmak yerine TrackR taktırarak kolaylıkla aracınızı bulabilmeniz artık mümkün.

Peki, TrackR ile Başka Neleri Bulabiliriz?

Evet, TrackR sadece araçlara takılan bir aygıt değildir. Aynı zamanda kumanda, anahtar gibi devamlı olarak kaybedilen ve önemli olan eşyalar, bisiklet, motosiklet, çanta, bilgisayar ve hatta evcil hayvanların dahi bulunabilmesi sağlanabiliyor. TrackR kullanımının alanı oldukça yaygın. Bu sayede kaybetme olasılığınız olan her eşyaya/nesneye TrackR sayesinde kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Oldukça ilgi çeken ve rağbet gören bu cihaz Türkiye’de yok satıyor ve herkes tarafından da yoğun ilgi görüyor.

 

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Telefonların Ekran Değişim Ücretleri

Akıllı telefonlar artık yaşamımızın bir parçası oldu. Onsuz adım atamaz olduk. Bu yüzden telefonlarımızı gözümüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir