iPhone 7’nin Yeni Rengi Görüntülendi

Apple son çıkardığı akıllı telefon olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için kullanıcılarına farklı alternatifler sundu. Telefonda yapılan bazı sistemsel değişikliklerin yanı sıra kullanıcıların en çok ilgisini çeken noktalardan birisi de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a özel renk seçenekleri oldu. Apple bu seferki serisinde öncekilerden farklı renk seçeneklerini de sunarak, kullanıcılara alternatif seçme hakkı sundu. Bu sayede hitap ettiği kullanıcı kitlesi genişlerken, eski kullanıcılarının da yenilik yapması sağlandı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için özel renk seçenekleri

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus telefonlarına eklediği yeni renk seçenekleri ile tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başardı. Yeni eklenen siyah ve simsiyah seçenekleri, telefonların dış görünüşüne bambaşka bir hava kattığı için kullanıcılar tarafından da en çok tercih edilen renkler arasında şimdiden yerini aldı.

Bunun yanında Apple’ın yeni renk seçeneklerini de çıkaracağı gündeme geldi. Çıkması beklenen renk seçenekleri arasında bembeyaz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ve kırmızı seçeneğinin yer alması bekleniyor. Verilen kaynaklar ve yapılan incelemelere göre bu seçeneklerin 2017 başında piyasaya sunulacağı tahmin ediliyor.

Bu renk seçeneklerinin gündemde olmasının ve kesin olarak piyasaya sürüleceğinin beklenmesine rağmen Apple henüz net bir açıklama yapmadığı için süreler ve diğer renk seçenekleri hakkında kesin bir bekleyişe girmek de yanlış olacaktır.

Kesin bilgi olmamasına rağmen 2017’nin ilk aylarında Jet White renk seçeneğinin raflarda olması bekleniyor.

 

Facebook Yorum

Hakkında: editor

İlginizi Çekebilir

Telefonların Ekran Değişim Ücretleri

Akıllı telefonlar artık yaşamımızın bir parçası oldu. Onsuz adım atamaz olduk. Bu yüzden telefonlarımızı gözümüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir