Binkelam; Çeşitli Konularda Özgün Yazılar

 

binkelam.comWeb siteme eklediğim makalelerin özgün ve kaliteli olmasına ne kadar önem verdiğimin, başka bir kaynaktan alıntı yaptığım zaman da kaynağı belirtmeye özen gösterdiğimin farkına varmışsınızdır. İnternet ortamında bu konuda benimle aynı fikirde olan insanlarla karşılaştığım zaman da memnun oluyorum. Size bu prensiplerle hareket eden, yavaş ve sağlam adımlarla ilerleyerek bir yere gelmeye çalışan bir siteden söz etmek istiyorum; Binkelam sitesinden.

Sitenin sahibi ile internet ortamında, bir tesadüf neticesinde çalıştık. Bir webmaster sitesinde makaleler ve makale yazarları konusundaki bazı fikirlerimi yazmıştım. Hem kendi siteleri, hem de müşterileri için özgün makaleler yazan biri olduğundan yazdıklarım ilgisini çekmiş. 2 – 3 yıl kadar önce başkaları için makale yazarak başlayan yolculuğunun bir noktasında kendi sitesini açmayı düşünmeye başlamış. Daha doğrusu bazı müşterileri kendisine bunu düşündürmeye başlamışlar. 2013’ün Ekim ayında da site faaliyete geçmiş.

Binkelam’da moda, dekorasyon, cilt bakımı – güzellik, filmler, sosyal medya, astroloji, sağlık gibi farklı konularda özgün makaleler bulabilirsiniz. Sitede giyimine özen gösteren erkeklerin ilgisini çekecek yazılar da bulunuyor. Nasıl bir gelinlik giyeceklerine karar vermeye çalışan gelin adayları gelinlik modelleri kategorisindeki bol görselli yazılardan fikir alabilirler.

Binkelam’da arkadaşlarınıza, sevdiklerinize alabileceğiniz hediyeler konusunda öneriler de bulabilirsiniz. Alt kategorilerde saç bakımı, gezilecek yerler, rüya tabirleri gibi çeşitli konularda yazılmış özgün makaleler yer alıyor. Unutmadan; site üzerinden site sahibine ulaşarak el yapımı ürünleriniz, hobileriniz hakkında yazı yazılmasını talep edebilirsiniz. Ürünleriniz değerlendirildikten sonra uygun bulunursa sitede özgün bir makaleyle tanıtılıyor. Binkelam; bu şekilde kişisel girişimlere destek olmayı, ürünlerinin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Düzenli olarak güncellenen, makalelerinin çok büyük kısmının site sahibi tarafından çeşitli kaynaklardan fikir alınarak özenle yazıldığı, yazılı içeriklerin tamamen özgün olduğu bir sitede siteniz için tanıtım yazısı yayınlanmasını ister misiniz? Binkelam’a bu konu için de başvurabilirsiniz ancak sitenizin benzer özelliklere sahip kaliteli bir site olması gerekiyor. Şimdiki sahibinin elinde olduğu sürede sitenin, mevcut kalitesini, arttırarak devam ettirmeye çalışacağından ve bir tanıtım yazıları çöplüğüne dönüşmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Yararlanmanız umuduyla…

burakveelif

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir