Hotmail ‘de Değişim Rüzgarları

Gün geçmiyor ki google, yeniliklerine bir yenisini daha eklesin. En son Google + ile Facebook ‘a rakip olan Google, verdiği mail hizmeti ile de, Hotmail ‘i tahtından etmişti. Başta tüm webmasterlar olmak üzere, internet kullanıcılarının bir çoğu, gerek kapasitesi, gerek fonksiyonları, gerekse güvenlik sebebiyle, e-postalarını gmail servisinden almaktaydı. İnternet dolandırıcılarının, kolay bir şekilde Hotmail şifrelerini ele geçirmesi nedeniyle, Hotmail’e olan güven sarsılmış durumda. Her ne kadar e-posta depolama kapasitelerini arttırmış olsa da, gmail ile mücadele de oldukça geride kalmış durumda.

Microsoft, 3 Ekim 2011 için dönüm noktası olduğunu açıkladı. Microsoft’tan yapılan açıklama şöyle : “Dinledik. Öğrendik. Hotmail’i temelinden yeniden oluşturduk. Hotmail hakkında bildiğiniz her şeyi unutun. Yalnızca bu tarihi unutmayın.”

Açıklama oldukça iddaalı. Herkesin merak ettiği nokta, “ Acaba yeni Hotmail de ne gibi yenilikler olacak “, “ Alışkanlıklarımızın dışına ne kadar çıkılacak “, “ Gmail den farklı olarak bizlere neler verilecek “ . Tüm bu soruların cevabını almak için 3 Ekim 2011 tarihini beklemek zorundayız.

 

Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Google’dan Kullanıcılara İnternetsiz Arama Müjdesi!

Google, yeni güncellemesi ile kullanıcılara oldukça iyi bir özellik sundu. İnternetsiz kullanımın da yapılabilmesini sağlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir