Başlangıç / Web / Program / Script / En İyi Antivirüs Programları | 2016

En İyi Antivirüs Programları | 2016

Bilgisayarınızdaki verilerin uzun süre güvenle korunmasını istiyorsanız kaliteli bir antivirüs programı kullanmalısınız. Antivirüs programının bilgisayarda, güncel şekilde var olması, pek çok yarar sağlayacaktır. Bilgisayarınızı virüslerden koruduğu için işletim sisteminin zarar görmesini önleyecek aynı zamanda içerisinde bulunan verilerin silinmesini de engelleyecektir.

Günümüzde bilgisayarların işletim sistemleri virüslere karşı dayanıklı hale getirilmiş olsa da ek bir program kullanmak her zaman güvenilirliği arttıracaktır. Siz de 2016 yılının en çok tercih edilen ve en güvenilir antivirüs programlarından bir tanesini seçerek, bilgisayarınızı güvenli hale getirebilirsiniz…

En İyi Antivirüs Programları

1- Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus, ücretsiz antivirüs programlarından bir tanesi olduğu için fazlasıyla tercih edilmektedir. Bunun yanında sunduğu en ayrıcalıklı özellik ise bilgisayarda minimum ölçüde yer kaplamasıdır. Bilgisayarın depolama alanını daraltmadan, güvenlik sağlayabilmektedir.

2- Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus programının tercih edilmesindeki en önemli etken, programın kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Anlaşılabilir bir şekilde tasarlanmış olan bu program, kullanıcının kılavuza ihtiyaç duymadan kullanabileceği ücretsiz bir programdır.

3- Norton Security

Bu program ücretli olmasından kaynaklı, genel olarak tercih edilen programlar arasında yer almamaktadır. Ancak bilgisayarda tamamen güvenlik isteyen kullanıcıların rahatlıkla tercih edebileceği bir program olduğu da gözden kaçırılmamalıdır. Firma bu konuda kullanıcıya güvenilirlik garantisi verebilmek için korumanın sağlanamadığı takdir de ücret iadesi vermektedir.

Facebook Yorum

Hakkında: editor

İlginizi Çekebilir

Yandex Navigation Uygulaması

Google ile Yandex arasındaki rekabet baş döndürücü bir hızla devam ederken, bundan en çok faydayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir