Başlangıç / Web / Program / Script / Yabancı Dizileri Takip Edebileceğiniz Uygulamalar

Yabancı Dizileri Takip Edebileceğiniz Uygulamalar

Yerli yabancı dizi izlemekten hoşlanan kişilerin en büyük sorunu tüm dizileri takip etmekte zorlanmak ve izledikleri dizilerin değişen yayın saati ya da gününden haberdar olmamak, bu yüzdende sürekli seyrettikleri dizileri kaçırmak olmuştur. Fakat iOS işletim sistemine sahip telefonlarda artık ücretli ya da ücretsiz yabancı dizi takibi artık sorun olmaktan çıkmıştır.

Sosyal Dizi Uygulaması

Dizi tutkunlarının işini kolaylaştırmak için hazırlanmış olan sosyal ağ uygulaması olan Sosyal Dizi’nin iOS uygulaması da çıktı. Böylece diziseverler favori dizileri hakkında anlık ileti alarak bilgilendirilecekler. Uygulama tamamen ücretsizdir.

iOS uygulaması olan Sosyal Diziyi kullanmak son derece basit. Sürekli izlediğiniz dizileri işaretliyorsunuz ve bu dizi hakkında bir çok bilgiye ulaşıyor, gelecek bölüm videolarını izlerken, yeni bölümlerinin yayın tarihi ve saati hakkında da haberdar oluyorsunuz. Ayrıca seyrettiğini dizinin günü ya da yayın saatinde olan bir değişiklik hemen size bildirim ile haber veriliyor. Uygulamada bulunan yakın takvim ile gün içinde yayınlanan diziler görülmekte ve kaçıncı sezon ya da kaçıncı bölüm bilgilerine de ulaşılmaktadır. Tüm bunların yanında istenilen dizinin üzerine tıklandığında o dizi ile ilgili geniş bir bilgiye ulaşılabilmektedir. Yani diziseverler Sosyal Dizi ile seyrettikleri tüm dizilerin gelişmelerinden akıllı telefonları ile takip edebilecekler.

TV Forecast Uygulaması

Uygulamayı App Store’den indirebilirsiniz fakat bu uygulama ücretli bir uygulama.  TV Forecast Uygulamasına 0,99 Dolar gibi küçük bir fiyat ödeyerek sahip oluyorsunuz. Fiyatının bu kadar düşük olması da dizi tutkunlarının tercih etmesine yetiyor. Bu program ile de yabancı dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanma tarihlerini ve saatlerini görebiliyorsunuz. Ayrıca dizilerin fragmanları ile geçmiş bölüm özetlerine de ulaşabiliyorsunuz.

Facebook Yorum

Hakkında: editor

İlginizi Çekebilir

Yandex Navigation Uygulaması

Google ile Yandex arasındaki rekabet baş döndürücü bir hızla devam ederken, bundan en çok faydayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir