Program / Script

Bu web öyle bir şey ki, aynı girdap gibi… Yani bir kıyısından bulaştımı, tamamen içine çekiyor desem abartmış olmam. Daha önce de bahsettiğim gibi, ilk web sitemi joomla! ile yaptım. Fakat, önce eklenti tanıtımı, ardından bazı eklentileri Türkçeleştirme ve Türkçe destek, sonra bazı eklentilere ufak kod müdahaleleri ile kişiselleştirme vs derken diğer scriptler de ilgimi çekmeye başladı. Her scriptin ustaları, destek siteleri ve fun ları elbetteki var. Bahsedeceğim scriptlerde profesyonel olduğumu da asla iddia etmiyorum ancak… Nasıl eşekten düşeni eşekten düşen anlar ise, aceminin halinden de acemi anlar mantığı ile, yani bir acemi gözü ile anlatmaya çalışacağım.
Yine kendi kullandığım ve sizin de hoşunuza gideceğini düşündüğüm bazı ücretsiz program tanıtımlarını da bu kategori altında yapmayı düşünüyorum. Hal böyle olunca da, bütün bu yapmak istediklerimi ayrı kategori altında yapmayı planladım ve bu kategoriyi oluşturdum.
Umarım beğenirsiniz…
burakveelif
Facebook Yorum

Hakkında: burakveelif

Ben burakveelif..! Yıllardır kullandığım tabir ile, “internet denizinde bir damla”. Yaklaşık 10 yıldır blog yazarlığı ile beraber, amatör olarak başladığım web maceramda, başta joomla!, wp, smf gibi hazır scriptlerin yanında html, php gibi yazılım dilleri ile de "amatör" olarak ilgilenme fırsatı buldum. Detaylar için lütfen tıklayınız>>>

İlginizi Çekebilir

Kişisel Bulut Sunucu – owncloud

Geçenlerde bulut servislerini araştırayım dedim. Bir çok alternatife baktım ancak hemen hepsi sınırlı alan veriyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir